Jak zostać członkiem MSB

  1. Należy zapoznać się ze Statutem MSB
  2. Wypełnić deklarację członkowską
  3. Uzyskać poparcie przez podpisy na formularzu lub potwierdzający e-mail do biura MSB dwóch członków wprowadzających.
  4. Przesłać deklarację mail hm@amber.org.pl lub poczta
  5. Decyzje o przyjęciu podejmuje Zarząd MSB
  6. Po zatwierdzeniu przyjęcia nowy członek MSB zostaje powiadomiony drogą mailową o przyjęciu do Stowarzyszenia.
  7. Kandydat zostaje pełnoprawnym członkiem MSB po uiszczeniu wpisowego w wysokości 120 zł oraz rocznej składki członkowskiej 120 zł (60 zł - artyści, naukowcy, muzealnicy. Z opłaty składki członkowskiej zwolnieni są emeryci).

Kontakt w sprawie przyjęć nowych członków

Wszelkie informacje związane z procedurą przyjmowania wyjaśnia biuro MSB
tel: 58 58 00 02258 58 00 022
e-mail: hm@amber.org.pl

Aktualna lista członków MSB:

Stowarzyszenie liczy 294 członków z 32 krajów świata. To międzynarodowa grupa artystów, projektantów, producentów biżuterii, właścicieli galerii, naukowców, badaczy, gemmologów, muzealników, kolekcjonerów i handlowców wyrobami z bursztynem.
Listę podano w kolejności alfabetycznej, na dzień 15.06.2015 roku. Jeśli szukasz kontaktu do poniższych osób zgłoś się do biura MSB (hm@amber.org.pl)


Nazwisko i imię kraj


1 Alghannam Khalifa Kuwejt 152 Leśniak Teresa  Czechy
2 Arendarski Szymon Polska 153 Libicka  Sylwia UK
3 Astner Johann Austria 154 Ligutom Helen Holandia
4 Babic  Olga Polska 155 Ling Yun Wu Polska
5 Bartz Maciej Polska 156 Liu Jun Polska
6 Baser  Tayfun Turcja 157 Liu Liang Finlandia
7 Basiukiewicz Krzysztof Polska 158 Liu Wei Chiny
8 Bayer Stefan Niemcy 159 Lundberg Doug USA
9 Befinger Tadeusz Polska 160 Lush Rebecca Australia
10 Belichenko Olena Ukraina 161 Łodzińska Barbara Polska
11 Benetis Andrius  Litwa 162 Łodziński Jakub Polska
12 Bielak Jacek Polska 163 Łysoń Paweł Polska
13 Biernacka-Frohlich Ewa Polska 164 Malicki Jerzy Polska
14 Binek  Paulina Polska 165 Malon Andrzej Polska
15 Bongart Marek Polska 166 Małka Anna Polska
16 Bound Joseph USA 167 Marzec Edward Polska
17 Bryksy Jan Polska 168 Marzec Jolanta Polska
18 Burczik-Kruczkowska Danuta Polska 169 Masiarz Rafał Polska
19 Burkowska Daria Polska 170 Matusiak Kazimierz Polska
20 Buzalski Marcin Polska 171 Matuszewska Aniela Polska
21 Callet Jean Bernard Francja 172 Mazurowski Ryszard Polska
22 Całka  Stanisław Polska 173 Mc Laughlin Sean USA
23 Caridad Jorelis Dominikana 174 Michalski Tomasz Polska
24 Caridad Jorge Dominikana 175 Miller Janina Australia
25 Cenecka Dorota Polska 176 Mionskowski Sławomir Niemcy
26 Chen Jianxin Chiny 177 Mizgiris Kazimieras Litwa
27 Chmil Andzia USA 178 Mosalski Jan Zbigniew UK
28 Chodyński Antoni Polska 179 Motiwala  Fakhruddin Egipt
29 Choi Young Seon Korea 180 Myrta Lucjan Polska
30 Chojnacki Wojciech Polska 181 Nagel Norbert Polska
31 Christophersen Vigo Niemcy 182 Najder Anna Szwecja
32 Chui Nancy Hongkong 183 Nguyen Lan Niemcy
33 Cichowski Paweł Polska 184 Niebrzydowski Marcin Polska
34 Cieszewska Barbara Polska 185 Niedzielski Jarosław Polska
35 Ciołkowska-Gryko Hanna Polska 186 Nowińska Katarzyna Polska
36 Ciołkowski Bogdan Polska 187 Ostrowski Jacek Polska
37 Clark Neil UK 188 Otoka Dorota Polska
38 Cubells Trinidad Fortea Hiszpania 189 Ożdżeński Jacek Polska
39 Czerniak Zdzisława Hiszpania 190 Ożdżeński Maciej Polska
40 Ćwikła  Joanna Polska 191 Pacak Andrzej UK
41 Damzen Jonas Litwa 192 Parker  Alayne Australia
42 Darkowska Alicja Polska 193 Paterson Vanessa UK
43 Dejcz Grzegorz Polska 194 Pawlak Sebastian Polska
44 Dejcz Marian Polska 195 Pawłowski Marek Polska
45 Derdzikowska Mirosława Polska 196 Pendrakowski Gustaw Polska
46 Dittrich Hermann K.  Dominikana 197 Pietrzyk Elżbieta Polska
47 Dobkowski Tadeusz Polska 198 Plota-Sawicki Stefan Polska
48 Doumin Nicholai USA 199 Podskarbi Magdalena Polska
49 Drapikowski Mariusz Polska 200 Podżorski Jan Polska
50 Drozdowski Andrzej Polska 201 Popkiewicz Eryk Polska
51 Drutu Claudia Ana-Maria Rumunia 202 Popkiewicz Harald Polska
52 Duliński Adam Polska 203 Prentki Sebastian Polska
53 Duliński Leszek Polska 204 Przytocka Bożena Polska
54 Dumin  Ludwik Polska 205 Pstrągowski Adam Polska
55 Dziekońska Kinga Polska 206 Rachoń Ewa Polska
56 Eliza Lauglin USA 207 Ragazzi Eugenio Włochy
57 Emmett Trace Douglas UK 208 Rappsilber Ivo Niemcy
58 Fijałkowska Maria Polska 209 Reichel-Krawczyk Ewa Polska
59 Fijałkowski Antoni Polska 210 Rogaczewski Jan Polska
60 Fijałkowski Sławomir Polska 211 Rogała Robert Polska
61 Frydrychowicz Bogdan Polska 212 Rontaler Robert UK
62 Fudała Janusz USA 213 Rudloff Knut Niemcy
63 Gajewska Anna Polska 214 Rurański Piotr Polska
64 Gao Yanfeng Polska 215 Rusak Włodzimierz Polska
65 Gierłowska Gabriela Polska 216 Safarzyński Sławomir Polska
66 Gierłowski Wiesław Polska 217 Salwierz Eugeniusz Polska
67 Gliwinski Aleksander Polska 218 Serafin Jacek Polska
68 Gliwińska Danuta Polska 219 Serafin Małgorzata Barbara  Polska
69 Gliwiński Mariusz Polska 220 Serafin-Lewandowska Elżbieta Polska
70 Glock Adrianna Chiny 221 Sheng Li Chiny
71 Gowkielewicz Eugeniusz Polska 222 Siezieniewski Mariusz Polska
72 Gronuś- Dutko Barbara Polska 223 Siezieniewski Piotr Polska
73 Grzenkowski Dariusz Polska 224 Simonsen Rolf Dania
74 Gullich Harry Dania 225 Skukauskiene Laima Litwa
75 Guntorius Giedrius Litwa 226 Skulisz Krzysztof Polska
76 Guoqing Ji Chiny 227 Sobecka Anna Polska
77 Gurubahan Khalsa USA 228 Sontag Elżbieta Polska
78 Gutowska   Izabela Polska 229 Sorensen Pia Fons Dania
79 Gutowski Marek Polska 230 Soszyński Józef Polska
80 Hałuszczuk Mikołaj Polska 231 Sparrow Hollie Australia
81 Harumoto Isomura Japonia 232 Stankiewicz Krzysztof Polska
82 Herb Heidemarie Włochy 233 Stępień Krzysztof USA
83 Herlik-Herlikiewicz Leszek Polska 234 Stępień Marcin Polska
84 Hernas Katarzyna UK 235 Stępień Stanisław Francja
85 Ho Ivy Chiny 236 Stępień Stephanie USA
86 Hoffeins Christel Niemcy 237 Stopyra Józef Polska
87 Hongyan Shen Chiny 238 Stumbra  Arunas Litwa
88 Hoppen Dariusz Polska 239 Sun Quiang Polska
89 Horsfall Carol Australia 240 Sundberg Henrik Szwecja
90 Hu Cherry Chiny 241 Surma  Karolina Polska
91 Huang Linxiang Polska 242 Szadkowski Andrzej Polska
92 Huang Su Wen Chiny 243 Szulimowicz Maciej Polska
93 Hunkar Aslihan Turcja 244 Szulta Piotr Polska
94 Jabłoński Giedymin Polska 245 Szwedo Jacek Polska
95 Jacobson Stanisław Polska 246 Szymandera Julita Niemcy
96 Jansen Beata Belgia 247 Szymanski Piotr Polska
97 Jaskow  Andrzej Polska 248 Szymańska Izabela Polska
98 Jaskow  Philip Polska 249 Szyszko  Kazimierz Polska
99 Jianqin Sun Polska 250 Szyszko Ewa Polska
100 Jung Andrzej Polska 251 Talal Boarki Kuwejt
101 Juszczak Marek Polska 252 Taylor Barbara UK
102 Kalandyk Wojciech Polska 253 Tengfei Xu China
103 Kaleński Adam Polska 254 Trofimov Antoni Rosja
104 Kalski Narcyz Polska 255 Tymiński Marcin Polska
105 Kang Fu Dui Chiny 256 Uchida Noriko Japonia
106 Kargul Tomasz Polska 257 Udo Harald Wilhelm Hongkong
107 Kazubski Michał Polska 258 Uliński Ryszard Polska
108 Kelar Bogumiła Polska 259 Urbutis Vidmantas Litwa
109 Kelar Marian Polska 260 Wagner-Wysiecka Ewa Polska
110 Keler Wiesława Australia 261 Wang Jing Chiny
111 Kelly Alicia UK 262 Wajcht Piotr Polska
112 Kentzer Bartłomiej Polska 263 Wąsowska Małgorzata Polska
113 Kexin  Jin Chiny 264 Wedekind Piotr Polska
114 Kęszycki Michał Wiesław Polska 265 Wei Liu Finlandia
115 Khairi Allen Czechy 266 Wei Ni Niemcy
116 Kimitoshi Ninomiya Japonia 267 Wesołowski Marcin Polska
117 Kleina Mieczysław Polska 268 Westwood Barbara USA
118 Klikowicz-Kosior Agnieszka Polska 269 Weyers Stefanus Rep. South Africa
119 Klucznik Anna Polska 270 Węsierski  Ryszard Polska
120 Kołodziejski Tomasz Polska 271 Wilkowski  Marcin Polska
121 Kordelewski Krzysztof Polska 272 Williamson Dorothy USA
122 Kornowska Karolina Polska 273 Wimmer Marina Niemcy
123 Kos Dorota Polska 274 Wimmer Roland Niemcy
124 Kosior Michał Polska 275 Wiszniewski Andrzej Polska
125 Kosmowska-Ceranowicz Barbara Polska 276 Witczak  Bożena Polska
126 Kostiachowa Zoja Rosja 277 Włodarska Marta Polska
127 Kostiak Mark UK 278 Woźniak Michał Polska
128 Kotowicz- Buczyńska Joanna Polska 279 Yan Lu Chiny
129 Kotwicka Anna Polska 280 Yanan Li Finlandia
130 Kramarska Regina Polska 281 Yang Xi Polska
131 Krause Leszek Polska 282 Yang Xiang Yao Chiny
132 Kreja Joanna Polska 283 Zakrzewska Jolanta Polska
133 Krumbiegel Brigitte Niemcy 284 Zhang Lie Polska
134 Kubielski Marcin Polska 285 Zarański Dariusz Polska
135 Kucharska Małgorzata Polska 286 Zawadzka Maria Polska
136 Kuciaba Daniel Polska 287 Zawadzki Janusz Polska
137 Kupniewski Andrzej Polska 288 Zdrojewski Lech Polska
138 Kuster Emma Maria Niemcy 289 Zeidler Mirosław  Polska
139 Kuś Przemysław Polska 290 Zelley Howard UK
140 Kwiatkowska  Katarzyna Polska 291 Zhenya Wei Finlandia
141 Kwiatkowski Dariusz Polska 292 Zhixuan Qi Chiny
142 Kwiatkowski Maksymilian Polska 293 Zimmermann Arkadiusz Polska
143 Lachowski Piotr Polska 294 Zobel Michael Niemcy
144 Lai Carmen Hongkong 295  Tail Sebastian
Chiny
145 Lalik Krzysztof Polska 296  
146 Latif Hazem Kanada 297  
147 Lasoń Sylwia Polska 298  
148 Laurent-Christophory Michelle Luksemburg 299  
149 Lei Su Chiny 300  
150 Leonowicz Wojciech Polska 301  
151 Leśniak Jacek Polska 302