Sprzedawcom nierzadko brakuje podstawowych informacji, które mogą być wykorzystane jako atut w sprzedaży i marketingu bursztynowej biżuterii. Dlatego też aby podnieść kwalifikacje pracowników podczas najbliższych targów Amberif organizujemy kurs podstawowy Sprzedawca Wyrobów Bursztynowych. Kurs kierowany jest do wszystkich pracujących z bursztynem, zwłaszcza pracowników biurowych i handlowców. Ma za zadanie przekazać najważniejsze informacje o geologii i pochodzeniu bursztynu, współczesnych metodach obróbki i modyfikacji kamieni, inkluzjach i imitacjach, a także ugruntować i uporządkować poznane już informacje .

Kurs odbędzie się w salach seminaryjnych Amberexpo w Gdańsku drugiego dnia targów Amberif 20 marzec 2014 (czwartek) w godzinach 10-17

Program kursu „Sprzedawca wyrobów bursztynowych - kurs podstawowy”:

Prof. dr hab. Barbara Kosmowska-Ceranowicz – Pochodzenie i złoża bursztynu bałtyckiego, inne żywice kopalne i żywice subfosylne. 1h
Dr inż. Małgorzata Kucharska – Metody obróbki i modyfikacji bursztynu. 1h
Dr hab. inż. Ewa Wagner-Wysiecka – Imitacje bursztynu bałtyckiego. 1h
Dr Elżbieta Sontag – Inkluzje organiczne w bursztynie bałtyckim. 1h
Anna Sado – Pytania najczęściej zadawane przez klientów i sprawdzone na nie odpowiedzi. 1h
Dr Anna Sobecka – Bursztyn w sztuce. 1h

Cena kursu dla członków MSB 300PLN + vat, dla pozostałych 350 PLN + vat w tym materiały MSB (Bursztyniska, ulotki, BPO cz. 1 i 2).
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres info@amber.org.pl do 01 marca 2014. Uwaga - uczestnictwo w kursie wymaga wcześniejszej rejestracji w biurze MSB! W przypadku zainteresowania osób obcojęzycznych przewidujemy tłumaczenie symultaniczne na język angielski.