_RGB4736-001.JPGSprzedawca wyrobów bursztynowych - kurs podstawowy

Sprzedawcom nierzadko brakuje podstawowych informacji, które mogą być wykorzystane jako atut w sprzedaży i marketingu bursztynowej biżuterii. Dlatego też aby podnieść kwalifikacje pracowników firm produkcyjnych i handlowych podczas najbliższych targów Ambermart organizujemy podstawowy kurs informacji o bursztynie. Kurs kierowany jest do wszystkich pracujących z bursztynem, zwłaszcza pracowników biurowych i handlowców. Ma za zadanie przekazać najważniejsze o geologii i pochodzeniu bursztynu, współczenych metodach obróbki i modyfikacji kamieni, inkluzjach i imitacjach, a także ugruntować i uporządkować poznane już informacje .

Kurs zakończy się egzaminem złożonym z ok. 30 testowych pytań, podczas którego możliwe będzie korzystanie z materiałów. Zależy nam najbardziej na tym, by sprzedawca zapamiętał podstawowe informacje i biegle się nimi posługiwał oraz wiedział gdzie znaleźć szczegóły i dodatkowe informacje. Kurs odbędzie się w salach seminaryjnych Amberexpo.

Program kursu „Sprzedawca wyrobów bursztynowych - kurs podstawowy”, targi Ambermart, 31 sierpnia (sobota) 9-16:

Prof. dr hab. Barbara Kosmowska-Ceranowicz – Pochodzenie i złoża bursztynu bałtyckiego, inne żywice kopalne i żywice subfosylne. 2h
Ryszard Uliński – Surowiec bursztynowy - podstawowe metody obróbki. 1h
Dr inż. Ewa Wagner-Wysiecka – Imitacje bursztynu bałtyckiego. 1h
Dr Elżbieta Sontag – Inkluzje organiczne w bursztynie bałtyckim. 1h
Anna Sado – Pytania najczęściej zadawane przez klientów i sprawdzone na nie odpowiedzi. 1h

Cena kursu dla członków MSB 200PLN + vat, dla pozostałych 250 PLN + vat w tym materiały MSB (Bursztyniska, ulotki, BPO cz. 1 i 2)

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres info@amber.org.pl do 20 sierpnia 2013